Piknik dla dzieci

Dodano: 16.07.2013
A A A
W dniu 3 lipca 2013 roku przy Domu Ludowym w Zimnej Wodzie odbył się piknik dla dzieci.

W dniu 3 lipca 2013 roku przy Domu Ludowym w Zimnej Wodzie odbył się piknik dla dzieci.Piknik rozpoczęli strażacy OSP Zimna Woda, którzy zaprezentowali zgromadzonym widzom pokaz gaszenia ognia. Po pokazie dzieci mogły bliżej przyjrzeć się jak wygląda praca strażaka. Frajdę zgromadzonym dzieciom sprawiła możliwość spróbowania użycia sprzętu strażackiego.


W programie imprezy nie zabrakło również rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pt. ,,Bezpieczne wakacje”, w którym brały udział dzieci uczęszczające do świetlicy w Zimnej Wodzie. Organizatorzy nagrodzili każdą prace drobnymi upominkami i dyplomami.Następnie na imprezę przybyli kolejni goście - policjanci z Komendy Powiatowej w Jaśle. Dodatkową atrakcją była możliwość obejrzenia radiowozów policyjnych, zajrzenia do ich środka, jak również przymierzenie strojów policjantów służących do zabezpieczania różnego rodzaju imprez podwyższonego ryzyka - tzw. „żółwia”.Na pikniku nie zabrakło słodkich paczek, grillowanej kiełbasy, która wszystkim bardzo smakowała. Naszym dzieciom największa frajdę sprawiła dmuchana zjeżdżalnia oraz basen z piłkami, z którego przez cały czas mogły korzystać bezpłatnie. Tej radosnej piknikowej atmosferze sprzyjała wspaniała, słoneczna pogoda.

Wszystkie dzieci serdecznie dziękują organizatorom i sponsorom imprezy: panu radnemu J. Dziedzicowi, panu sołtysowi P. Wyderka oraz OSP Zimna Woda - za przygotowanie tak udanego pikniku, który zapamiętają przez długi czas z nadzieją, iż w przyszłym roku spotkają się w tym samym gronie jeszcze raz;)!
    DZIĘKUJEMY!!!M.FilipCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner