Letnia Akademia Dobrych Manier

Dodano: 18.07.2013
A A A
Uczestnicy projektu „Dobre maniery drogą do kariery” w te wakacje nie mogą narzekać na nudę. Od początku letniego wypoczynku biorą udział w warsztatach kulinarnych, gdzie pod okiem znakomitych kucharek uczą się gotować, nakrywać i podawać do stołu.

Uczestnicy projektu „Dobre maniery drogą do kariery”  w te wakacje nie mogą narzekać na nudę.  Od początku letniego wypoczynku biorą udział w warsztatach kulinarnych, gdzie pod okiem  znakomitych kucharek uczą się gotować, nakrywać i podawać do stołu.Te dwa tygodnie były bardzo pracowite, gdyż oprócz spotkań w kuchni młodzież pracowała nad książką ze swoimi ulubionymi przepisami. Opracowywali teksty, wybierali i tworzyli ilustracje, a także projektowali okładkę książki.  Promocja tego wydawnictwa odbędzie się  31 lipca br.  o godz. 14.00 w Gminnej  Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach.  Uczestnicy, będą mogli pochwalić się nabytymi  przez czas trwania projektu umiejętnościami i sami  przygotują spotkanie, jego oprawę artystyczną jak również przekąski dla przybyłych gości.
Projekt „Dobre maniery drogą do kariery” realizowany jest w ramach programu
„Równać szanse” Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowany przez
Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Koordynator projektu
I. Tomaszewska
GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner