Poznaję i rozwijam się przez sztukę

Dodano: 06.08.2013
A A A
Nauka, zabawa, wypoczynek - tego wszystkiego doświadczają uczestnicy letnich warsztatów pod hasłem „Poznaję i rozwijam się przez sztukę”. Pierwsze warsztaty pt. „Papierowa wiklina” odbyły się dnia 18 i 19 lipca 2013r. w świetlicy w Trzcinicy.


Nauka, zabawa, wypoczynek - tego wszystkiego doświadczają uczestnicy letnich warsztatów pod hasłem „Poznaję i rozwijam się przez sztukę”. Pierwsze warsztaty pt. „Papierowa wiklina” odbyły się dnia 18 i 19 lipca 2013r. w świetlicy  w Trzcinicy.


Podczas zajęć dzieci zapoznały się  z techniką i sposobem wykonania przedmiotów z papierowej wikliny. Pierwszym  etapem prac było przygotowanie papierowych rurek z gazety. Następnym etapem  przy pomocy zręcznych  paluszków uczestnicy warsztatów  tworzyli małe dzieła na które trzeba było przeznaczyć wiele czasu i wysiłku.


Tak powstały piękne prace przedstawiające kubki, miseczki, doniczki itp. Każda praca ukazywała zdolności manualne swojego autora.Wszyscy miło spędzili popołudniowy czas w świetlicy.

Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner