Twórcze wakacje z biblioteką

Dodano: 07.08.2013
A A A
Za nami półmetek wakacji. Lipcowe dni minęły bardzo szybko, a dzieci mogły spędzić ten czas w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, gdzie popołudniami we wtorki i czwartki organizowane były letnie zajęcia.Za nami półmetek wakacji. Lipcowe dni minęły bardzo szybko, a dzieci mogły spędzić ten czas w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, gdzie popołudniami we  wtorki  i czwartki organizowane były letnie zajęcia.

 
Tegoroczne wakacje z biblioteką to m.in. warsztaty rękodzieła artystycznego, zajęcia plastyczne, fotograficzne oraz  gry i zabawy integracyjne.  Dzieci aktywnie spędziły czas biorąc udział w warsztatach origami i bibułkarstwa. Mali artyści mogli wykazać się dużą fantazją samodzielnie wykonując biżuterię czy  bawiąc  się robiąc z papieru kartki i notesy. Na wakacyjnych zajęciach nie zabrakło także gier planszowych i wspólnego odkrywania Internetu. Zajęcia  komputerowe cieszyły się wyjątkowym powodzeniem. Dzieci uczyły się min: jak założyć bloga czy jak bezpiecznie ,,surfować” w sieci.   Lipiec z biblioteką  to czas kreatywnych i twórczych pomysłów, a młodzi ludzie,   którzy    nie wyjechali  na  letni wypoczynek,  mogli  w sposób atrakcyjny i ciekawy spędzić tutaj wakacyjne popołudnia.

Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner