Papierowa wiklina

Dodano: 21.08.2013
A A A
Papierowa wiklina to umiejętność i sztuka wyplatania nie tyle dla zdolnych co dla osób cierpliwych. Taki pokaz oraz naukę plecenia różnych rzeczy z papieru można było zobaczyć w świetlicy w Warzycach.

Papierowa wiklina to umiejętność i sztuka wyplatania nie tyle dla  zdolnych co dla osób cierpliwych. Taki pokaz oraz naukę plecenia  różnych rzeczy z papieru  można było zobaczyć w świetlicy w Warzycach.Zajęcia bardzo się podobały, ale także okazały się techniką jednak dla niektórych bardzo trudną. Niektóre prace jakie powstały z papierowej wikliny  zdobią świetlicę i tak naprawdę cieszą oczy każdego kto je zobaczy. Mimo, że papierowa wiklina nie jest łatwą sztuką, to zapewniam wszystkich, iż można z niej wypleść wszystko, a wyplatając odpoczywać. Zachęcam do nauki tej kolorowej techniki.

Jadwiga ZającCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności