Pożegnanie wakacji w Szebniach

Dodano: 02.09.2013
A A A
Dnia 29.08.2013r. w sali Domu Ludowego w Szebniach odbyła się zabawa z okazji pożegnania wakacji.

Dnia 29.08.2013r. w sali Domu Ludowego w Szebniach odbyła się zabawa  z okazji pożegnania wakacji. 
Dyskotekę zorganizowali: Świetlica Wiejska w Szebniach, sołtys i rada sołecka. Zabawę prowadzili DJ-e: Kacper i Konrad. Poza rozrywką zabawa przy muzyce była doskonałą okazją do integracji młodszych i starszych dzieci jak również możliwością nawiązania nowych przyjaźni.
Podczas zabawy rozstrzygnięto konkurs plastyczny pod hasłem: „Moje wspomnienie z wakacji”, wszyscy uczestnicy konkursu za swoje prace otrzymali nagrody. Uczestnicy zabawy otrzymali też poczęstunek, który przygotowały Panie: E. Łakomiec, K. Stasik i K. Roszkowicz.Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu zabawy, a dzieciom życzę owocnej pracy w nadchodzącym roku szkolnym.

D. SlezakCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności