Żegnajcie wakacje - witaj szkoło

Dodano: 04.09.2013
A A A
'Żegnajcie wakacje - witaj szkoło' - pod takim hasłem 29.08 odbyło się w Żółkowie spotkanie dzieci i młodzieży ze świetlic z Łask, Niegłowic i Żółkowa.
'Żegnajcie wakacje - witaj szkoło' - pod takim hasłem 29.08 odbyło się w Żółkowie spotkanie dzieci i młodzieży ze świetlic z Łask, Niegłowic i Żółkowa.

Młodsi  brali udział w wielu grach i zabawach na świeżym powietrzu. Nie zabrakło wyścigów na czas, zabawy w 'gorące krzesła',odwiedziliśmy 'zoo' i jechaliśmy 'karetą'. Było rysowanie bajkowych ulubieńców, kredą na chodniku,a także tańce przy muzyce.


Starsi zaś rozegrali rewanżowy mecz piłki nożnej Łaski-Żółków. I tym razem futboliści z Łask okazali się lepsi. Na dzieci czekał słodki poczęstunek i napoje oraz pieczona kiełbaska i ziemniaki z ogniska. Pogoda, choć nie idealna dopisała, a dzieciaki świetnie bawiły się w ostatnich promieniach wakacyjnego słońca, bo już od poniedziałku 2 września czeka na nie ciężka szkolna praca.W pożegnaniu wakacji wzięło udział ok. 40 dzieci i młodzieży z 3 świetlic. Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu zajęć i poczęstunku bardzo dziękuję.WSZYSTKIM DZIECIOM ŻYCZĘ WSPANIAŁYCH WYNIKÓW W NAUCE W NOWYM ROKU SZKOLNYM - głowa do góry - wakacje już za 10 miesięcy!
                                                                                                                                                                                                                                                                   
J.PawluśCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner