Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców dotyczące uzyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich w 2013 roku.

Dodano: 13.09.2013
A A A
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dotacji z Działania 1.1.B Bezpośrednie dotacje inwestycyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dotacji z Działania 1.1.B Bezpośrednie dotacje inwestycyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

Dodatkowo zostaną omówione możliwości otrzymania dofinansowania na działalność badawczo-rozwojową z Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego (Działania 1.3 Regionalny system innowacji) oraz Poddziałania 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw Programu Kapitał Ludzki. Podczas spotkania zostaną także przedstawione informacje na temat możliwego wsparcia dla przedsiębiorców w latach 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się 18 września br. (środa) o godz. 10:00 w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie (al. Ł. Cieplińskiego 4, II piętro).


Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności: telefonicznie dzwoniąc na numer 17 747 64 82 lub e-mailowo: gpi@podkarpackie.pl  do 17 września br. (wtorek) do godz. 13:00.

Dodatkowych informacji udziela:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
ul. Bieszczadzka 1 pok. 101
38-400 Krosno
tel./fax. 013 43 75 814
lpi.krosno@podkarpackie.pl
www.pife.podkarpackie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności