Okno wakacyjnych wspomnień

Dodano: 17.09.2013
A A A
Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy - świetlica w Trzcinicy dnia 12 września 2013 r. zorganizowała dla dzieci szkolnych warsztaty plastyczne pt. „Okno wakacyjnych wspomnień”.


Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy  - świetlica w Trzcinicy dnia 12 września 2013 r. zorganizowała  dla dzieci szkolnych warsztaty plastyczne pt. „Okno wakacyjnych wspomnień”.

Młodzi artyści zapoznali się z techniką „Scrabookingu” i sposobem wykonania swojej pracy. „Scrabooking” to technika dekorowania  albumów ze zdjęciami, pamiątkami rodzinnymi czy innymi przedmiotami związanymi z naszymi wspomnieniami. Tym razem uczestnicy warsztatów mieli dużą swobodę w wyborze zdobienia swojej pracy, w której wykorzystano szablony, nożyczki, dekoracyjne elementy z kolorowego papieru, kredki, klej.Efektem tych zajęć były piękne prace przedstawiające „Okno wakacyjnych wspomnień” z minionych tegorocznych wakacji. Warsztaty przyniosły wiele zabawy i radości młodym uczestnikom.


Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner