Dodano: 19.09.2013
Zachęcamy Państwa do wyrażenia swojej opinii w sprawie stanu usług publicznych w powiecie jasielskim, w anonimowym wywiadzie telefonicznym prowadzonym przez ankieterów firmy badawczej BSS Obserwator.
Samorząd naszej gminy wraz z wszystkimi gminami powiatu jasielskiego i samorządem powiatowym bierze udział w badaniu opinii mieszkańców o świadczonych usługach takich jak: edukacja, opieka zdrowotna, kultura komunikacja oraz usługi komunalne i zaopatrzenie w energię.

Zachęcamy Państwa do wyrażenia swojej opinii w anonimowym wywiadzie telefonicznym prowadzonym przez ankieterów firmy badawczej BSS Obserwator. Uwagi i wnioski posłużą władzom samorządowym do stworzenia strategii rozwoju usług publicznych w naszym powiecie na lata 2014 – 2020.

Więcej informacji na ulotkach, w gablocie i na stronie www.strefajaslo.pl