„MORSKA PRZYGODA” czyli spotkanie z teatrem w Trzcinicy

Dodano: 20.09.2013
A A A
Na zaproszenie Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, do dzieci z Zespołu Szkół przyjechał krakowski Teatr Urwis.

Na zaproszenie Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, do dzieci  z Zespołu  Szkół  przyjechał krakowski Teatr Urwis.  


We wtorek 16 września  br. odbyło się przedstawienie teatralne pt: „Morska przygoda", w którym wzięli udział uczniowie  kl. 0-III Szkoły Podstawowej w Trzcinicy.      Spektakl opowiadał historię Piotrusia, który marzył o niezwykłych przygodach. Chłopiec wszedł  w posiadanie mapy skarbów,  przypadkowo dostał się na statek, gdzie został majtkiem  i wraz z sympatyczną piratką Falą  popłynął na  tajemniczą wyspę. Bohater spotkał tam kolorową papugę i odnalazł skrzynię pełną monet, i kosztowności. Przedstawienie było pełne humoru, miało ciekawą oprawę muzyczną, a dzieci mogły posłuchać szant, w wykonaniu aktorów i czynnie wziąć udział w przedstawieniu. 

        

Mała widownia co chwilę wybuchała radosnym śmiechem, żywiołowo reagowała na zmiany w kolejach losu Piotrusia. Humory dopisywały, a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności