Pożegnanie wakacji w Niepli

Dodano: 20.09.2013
A A A
W dniu 31.08.2013r. świetlica w Niepli wspólnie ze strażakami pożegnała wakacje przy ognisku, pieczenie kiełbasek połączone było z dyskoteką.

W dniu 31.08.2013r.  świetlica w Niepli wspólnie ze strażakami pożegnała wakacje przy ognisku, pieczenie kiełbasek połączone było z dyskoteką.


W trakcie spotkania strażacy zaprezentowali dzieciom  swój sprzęt i wyposażenie samochodu strażackiego. Podczas pokazu opowiadali  o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaka oraz akcjach ratowniczo-gaśniczych. Atrakcją dla dzieci była możliwość założenia  hełmu strażackiego.Dziękuję strażakom, panu sołtysowi, radnemu za sponsoring oraz  pomoc  w zorganizowaniu  imprezy. Szkoda, że wakacje nas żegnają, ale  za rok będą następne.

G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner