Rozbudowa placu zabaw przy Zespole Szkół w Osobnicy

Dodano: 26.09.2013
A A A
Pod koniec sierpnia 2013 r. zamontowano kolejne urządzenia placu zabaw przy Zespole Szkół w Osobnicy.

Pod koniec sierpnia 2013 r. pracownicy firmy Avis z Lublina zamontowali kolejne urządzenia na naszym placu zabaw. Łączny koszt tego przedsięwzięcia to ponad 36000 zł. Zakup był możliwy dzięki środkom finansowym z funduszu sołeckiego.Dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie Zespołu Szkół w Osobnicy pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i rozbudowy naszego placu zabaw.

 
Wielką popularnością wśród dzieci cieszy się teraz zjazd linowy. Więcej maluchów może pobawić się na huśtawkach lub popróbować swoich sił na zestawie sprawnościowym i równoważni.Plac zabaw dostępny jest zgodnie z regulaminem zarówno w czasie lekcji, jak i po ich zakończeniu dla wszystkich dzieci z naszej miejscowości.
 
 
Zapraszamy!

ZS w OsobnicyCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności