Warsztaty plastyczne z okazji "Dnia Chłopaka"

Dodano: 30.09.2013
A A A
Dnia 24.09.2013r. w Świetlicy Wiejskiej w Szebniach odbyły się warsztaty plastyczne z okazji „Dnia Chłopaka”.
Dnia 24.09.2013r. w Świetlicy Wiejskiej w Szebniach odbyły się warsztaty plastyczne z okazji „Dnia Chłopaka”.

Skąd pomysł na takie święto? Otóż dzień ten jest obchodzony po to, aby chłopcy nie czuli się pokrzywdzeni i aby dziewczynki mogły się im odwdzięczyć za pamięć i upominki otrzymane z okazji „Dnia Kobiet”.

Dziewczynki wykonały dla swoich kolegów kartki w kształcie koszuli, które zostaną wręczone 30 września, bo właśnie w ten dzień przypada „Dzień Chłopaka”.Wszystkim chłopcom życzymy uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń.

D. SlezakCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności