Jesienny obrazek złotem malowany

Dodano: 02.10.2013
A A A
W czwartek 26 września 2013 r. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy – Świetlica w Trzcinicy zorganizowała warsztaty plastyczne dla dzieci z kl. I Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, które wraz z wychowawczynią odwiedziły świetlicę.
W czwartek 26 września 2013 r. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy – Świetlica w Trzcinicy zorganizowała warsztaty plastyczne dla dzieci z kl. I Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, które wraz z wychowawczynią odwiedziły świetlicę. Tego dnia warsztaty odbyły się pod hasłem „Jesienny obrazek złotem malowany”.


Dzieci zapoznały się z techniką i sposobem wykonania swojej pracy. Wykorzystując złoty brokat, żółte pieniążki (grosiki), białe kartki, wycięte elementy z kolorowego papieru, kredki, klej tworzyły jesienne obrazki używając dużej ilości złotego koloru. Tak powstały piękne oryginalne, niepowtarzalne własnoręcznie wykonane prace „Jesienne obrazki złotem malowane”.Podczas warsztatów dzieci miały możliwość wykazać się inwencją twórczą, kreatywnością, pomysłowością, zmysłem estetyki jak i wszelkimi posiadanymi talentami. Wszystkie dzieci biorące udział w zajęciach mogły zatrzymać swoje prace jako pamiątkę z warsztatów. Szerokie  ich  uśmiechy  świadczyły o bardzo miło spędzonym czasie w świetlicy.


Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner