,,Wesołe jest życie staruszka ' czyli światowy Dzień Seniora w Niegłowicach

Dodano: 21.10.2013
A A A
W Domu Ludowym w Niegłowicach, 13 października, odbył się uroczysty Dzień Seniora,, Wesołe jest życie staruszka …..' śpiewał w kabarecie Starszych Panów Wiesław Michnikowski.
Czy takie jest w rzeczywistości? Pewnie ilu seniorów tyle zdań na ten temat. Jedno jest pewne - wiele jest czynników, które mają wpływ na życie i samopoczucie seniorów.W Polsce obchodzony 14 listopada Dzień Seniora powstał z inicjatywy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, a jego celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na ludzi starszych i niepełnosprawnych.


W Niegłowicach  w Domu Ludowym uroczystość  odbyła się 13 października i została zorganizowana przez KGW oraz mieszkańców czynnie uczestniczących w życiu wsi.Podczas spotkania seniorów miłym akcentem było złożenie życzeń oraz podarowanie kwiatów i odśpiewanie Sto Lat dla przewodniczącej KGW w Niegłowicach pani Z. Bigos, która obchodziła swoje kolejne okrągłe urodziny.,, Jak co roku o tej porze czy kto może, czy nie może, lecz gdy już nadejdzie pora spieszy się na Dzień Seniora, by się w tańcu powyginać, młode lata powspominać....'

Wszystkim Seniorom życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia za rok....Renata Kiełtyka


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner