Urodziny Kubusia Puchatka

Dodano: 29.10.2013
A A A
Jak co roku oddział Przedszkolny z Zespołu Szkól w Warzycach hucznie obchodził urodziny Kubusia Puchatka.


Jak co roku oddział Przedszkolny z Zespołu Szkól w Warzycach hucznie obchodził urodziny Kubusia Puchatka.


Tym razem, na dzień 23 października b.r . Ewa Wieczorek z Filii Gminnej Biblioteki Publicznej  przygotowała scenariusz imprezy, którą prowadziła wraz z Paniami Joanną Czarny i Karoliną Gorczyca z Zespołu Szkół oraz z Jadwigą Zając ze Świetlicy Wiejskiej GOK. Nie zapominając o urodzinach najlepszego przyjaciela najmłodszych - Kubusia Puchatka, panie postanowiły razem z dziećmi z oddziału przedszkolnego urządzić mu uroczyste 87 urodziny. Nie zabrakło bajek, zgadywanek, piosenek i świetnej zabawy. Uczestnicy bez najmniejszego problemu rozpoznali wszystkich bohaterów ze Stumilowego Lasu, a w jednej z zabaw, z zawiązanymi oczami potrafili przypiąć ogon Kłapouchemu. Nie obyło się bez nagród w wyścigach z balonikami i smakołyków, bo jak na urodzinach Kubusia Puchatka mogło by zabraknąć „małego co nieco” oraz życzeń i prezentów.


Dzieci były niezwykle zadowolone i pełne pozytywnych wrażeń. Obiecały również odwiedzić  bibliotekę aby wybrać się w książkową podróż  pełną przygód z tym małym niesfornym misiem i jego przyjaciółmi. 


E. WieczorekCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności