Jesienne dary natury

Dodano: 29.10.2013
A A A
W dniu 24.10.2013r. wiejska świetlica w Niepli wraz z oddziałem przedszkolnym zorganizowała warsztaty plastyczne pod hasłem ,,Jesienne dary natury‘’. Warsztaty skierowane były dla dzieci w wieku od 4-6 lat.

W dniu 24.10.2013r. wiejska świetlica w Niepli  wraz z oddziałem przedszkolnym  zorganizowała warsztaty plastyczne  pod hasłem ,,Jesienne dary natury‘’. Warsztaty skierowane były  dla dzieci w wieku od 4-6 lat.


Dzieci  przy mojej  pomocy oraz pani  nauczyciel Lucyny Bożek, w miłej i ciepłej atmosferze tworzyły  kompozycje  z suszonych kwiatów i liści. Podczas zajęć dzieci poznały  różne gatunki kwiatów, krzewów i drzew.
Warsztaty przeplatane były  śpiewem  jesiennej piosenki oraz zabawą z wykorzystaniem  gier dostępnych w świetlicy. Prace małych artystów można podziwiać w sali przedszkolaków  w szkole. W nagrodę  od instruktora  dzieci otrzymały słodki upominek. 

G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner