Kolorowa bańka

Dodano: 27.11.2013
A A A
W piątek, 22 listopada 2013r., w świetlicy wiejskiej w Łaskach odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe
W dniu 22 listopada  2013r. w świetlicy wiejskiej w Łaskach odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe, które poprowadziła opiekunka świetlicy.


Uczestniczyły w nich dzieci i młodzież, panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz inne osoby zainteresowane tworzeniem własnoręcznych ozdób świątecznych.Głównym tematem wspólnej twórczości były papierowe kwiatki wykonane z papieru metodą origamii, które następnie sklejone razem oraz ozdobione brokatem dały zaskakujący i oryginalny efekt. Warsztaty miały na celu wskrzeszenie dawnej tradycji, kiedy to ozdoby choinkowe były robione własnoręcznie przez domowników.


Tak  miło i twórczo można spędzić długie jesienne wieczory, a przy okazji spotkać się ze znajomymi i sąsiadami.  Później zaś podziwiać na choince lub świątecznym stroiku  efekty wspólnych spotkań.

E.StachuraCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner