Warsztaty plastyczne "Bombka na choinkę" w Trzcinicy

Dodano: 27.11.2013
A A A
W dniu 21 listopada 2013 r. w Świetlicy w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne pod nazwą „Bombka na choinkę”.


W dniu 21 listopada 2013 r. w Świetlicy w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne pod nazwą „Bombka na choinkę”.


Uczestnicy zajęć wykorzystując brokat (czerwony, niebieski, biały, zielony żółty) ozdabiali bombki na choinkę oraz przyniesione przez siebie szyszki z różnych drzew iglastych według własnej inwencji twórczej. Każda ozdobiona bombka ukazywała zdolności artystyczne swojego autora. Spotkanie przy zabawie z kolorowym  brokatem, bombkami oraz z szyszkami przyniosło wiele radości i miłego spędzenia czasu. Za udział w warsztatach każdy młody artysta mógł zatrzymać  ozdobioną bombkę przez siebie do przystrojenia  świątecznego drzewka w swoim domu. Uczestnikami warsztatów byli uczniowie z klasy   II  z Zespołu Szkół im. Jana  Kantego w Trzcinicy. Bombki choinkowe i brokat otrzymaliśmy  z Zakładu Ozdób Choinkowych „DAGMARA” w Jaśle.


Organizatorem warsztatów był Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy – Świetlica w Trzcinicy.

Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner