Zabawa andrzejkowa w Szebniach

Dodano: 02.12.2013
A A A
W piątek, 29.11.2013r. w sali Domu Ludowego w Szebniach odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci.

W piątek, 29.11.2013r. w sali Domu Ludowego w Szebniach odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci.Organizatorami zabawy byli: GOK świetlica w Szebniach, sołtys i rada sołecka oraz GBP w Szebniach.Muzyczną oprawę zapewnili nam DJ-e Kacper i Konrad. Oprócz zabawy tanecznej, jak przystało na andrzejki nie zabrakło również wróżb. Choć wszyscy traktowali je z lekkim przymrużeniem oka, to jednak cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Pyszny poczęstunek dla dzieci biorących udział w zabawie przygotowały Panie: E. Łakomiec, K. Stasik i K. Roszkowicz.


Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu zabawy.

D. SlezakCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności