Kartka Bożonarodzeniowa

Dodano: 19.12.2013
A A A
Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczną.


Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny w życiu każdego z nas. Tradycja wysyłania kartek na święta jest znana od wielu już wieków. W dzisiejszych czasach, kiedy świat idzie z postępem do przodu, a ludzie są zabiegani, pisanie kartek wydawać by się mogło staroświeckie. Pomimo tego wielu z nas podtrzymuje nadal ten zwyczaj i pisze życzenia do osób bliskich naszemu sercu.Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczną.

Prace zostały wykonane własnoręcznie, różnymi technikami. Wyróżniały się oryginalnością i pomysłowością.
W konkursie wzięło udział 20 osób w różnym wieku z naszej gminy. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz paczkę słodyczy.

Dorota MerkwaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności