Coraz bliżej święta Bożego Narodzenia

Dodano: 20.12.2013
A A A
Dwa miesiące (listopad, grudzień) 2013 roku w Świetlicy w Trzcinicy to bardzo pracowity okres przedświąteczny. Spotykaliśmy się na zajęciach plastycznych żeby wykonać własnoręcznie, niepowtarzalne ozdoby i dekoracje na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.


Dwa miesiące (listopad, grudzień) 2013 roku w Świetlicy w Trzcinicy to bardzo pracowity okres przedświąteczny. Spotykaliśmy się na zajęciach plastycznych żeby wykonać własnoręcznie, niepowtarzalne ozdoby  i dekoracje na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Wszystkie prace wykonane przez uczestników zajęć były poprowadzone pod czujnym okiem instruktora Gminnego Ośrodka Kultury panią Irenę Gorczyca, która pokazała jak wykonać choinkę z szyszek, z makaronu lub z łupinek orzecha oraz sposób jej przyozdobienia.


Uczestnicy poznały również technikę wykonania bombek  z szyszek oraz stroików świątecznych. Wszyscy wykazały duże zainteresowanie które pozwoliło im na wykonanie pięknych prac. Część swoich ozdób dzieci zabrały do domów a pozostałe zostały przeznaczone na  zorganizowanie Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner