Kiermasz Bożonarodzeniowy w Trzcinicy

Dodano: 20.12.2013
A A A
W niedzielę 15 grudnia 2013r. przy kościele w Trzcinicy odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy.


W niedzielę 15 grudnia 2013r. przy kościele w Trzcinicy odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy.Na kiermaszu zaprezentowane zostały małe dzieła sztuki ludowej wykonane przez młodych artystów ze Świetlicy w Trzcinicy były to: choinki z łupinek orzecha,bombki z szyszek. bombki na choinkę malowane  brokatem  oraz stroiki świąteczne . Stoisko z pięknymi pracami zostało ustawione przed kościołem, żeby każdy mógł z bliska zobaczyć i kupić dla siebie lub rodziny ozdoby na święta. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców.


Zakupione na kiermaszu kolorowe bombki na pewno przyozdobią świąteczne drzewko, a stroiki  ozdobią niejeden stół w wielu domach naszej miejscowości. Dochód z kiermaszu przeznaczony został na szlachetny cel. Kiermasz przeprowadził instruktor Gminnego  Ośrodka Kultury pani Irena Gorczyca wraz z dziećmi należącymi do Ogniska Misyjnego – PDMD przy parafii w Trzcinicy.

Irena Gorzyca
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner