Warsztaty bożonarodzeniowe w świetlicy w Szebniach

Dodano: 23.12.2013
A A A
Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, którego wyjątkową atmosferę podkreślamy dzięki własnoręcznie przygotowanym dekoracjom. Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i teraz GOK Świetlica w Szebniach wspólnie z Panią Ewą Łakomiec – Sołtysem wsi zorganizowały dla dzieci warsztaty bożonarodzeniowe.Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, którego wyjątkową atmosferę podkreślamy dzięki własnoręcznie przygotowanym dekoracjom.Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i teraz GOK Świetlica w Szebniach wspólnie z Panią Ewą Łakomiec – Sołtysem  wsi zorganizowały dla dzieci warsztaty bożonarodzeniowe. Podczas tegorocznych zajęć uczestnicy wykonali ozdoby świąteczne w postaci bombek choinkowych oraz wspólnie upiekli, a następnie udekorowali pierniczki. W pieczeniu pierników pomogły nam Panie: Krystyna Stasik i Krystyna Roszkowicz.
Wszystkim za okazaną pomoc serdecznie dziękuję, życząc, aby te święta były pełne radości i ciepła rodzinnego.

D. SlezakCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner