Kolęda Misyjna

Dodano: 03.01.2014
A A A
Dzieci należące do Ogniska Misyjnego przy parafii p. w. Przemienienia Pańskiego i Św. Doroty w Trzcinicy pod opieką p. I. Gorczyca w dniach od 27 – 30 grudnia 2013 r. już po raz szósty wyruszyły z „Kolędą Misyjną” do rodzin naszej parafii. Kolędnicy wędrowali od domu do domu śpiewając kolędy i przedstawiając scenkę „Z kolędą w domu”.Każdego roku po Świętach  Bożego Narodzenia spotykamy wędrujących kolędników misyjnych, którzy odwiedzają domy głosząc wszystkim radosną nowinę, że Pan Jezus przyszedł na świat by zbawić wszystkich ludzi.


Dzieci należące do Ogniska Misyjnego przy parafii p. w. Przemienienia Pańskiego i Św. Doroty w Trzcinicy pod opieką p. I. Gorczyca w dniach od 27 – 30 grudnia  2013 r. już po raz szósty wyruszyły z „Kolędą  Misyjną” do rodzin naszej parafii. Kolędnicy wędrowali od domu do domu śpiewając kolędy i przedstawiając scenkę „Z kolędą w domu”.


Wszędzie przyjmowano nas serdecznie, obdarowywano słodyczami i cytrusami. W niektórych domach  fotografowano nas z domownikami na tle pięknie wystrojonego drzewka oraz kamerowano występ kolędników  na  pamiątkę odwiedzin. Zapraszano nas na przyszłoroczne takie same kolędowanie. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na szlachetny cel. Wszystkim rodzinom, które nas przyjęły gorąco dziękujemy i życzymy wielu radości i błogosławieństwa Bożego.


Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności