Piąta edycja projektu „Czas na aktywność w gminie Jasło” dobiegła końca

Dodano: 30.12.2013
A A A
Z dniem 31.12.2013 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle kończy kolejną edycję projektu systemowego pt. „Czas na aktywność w Gminie Jasło” w ramach którego w okresie od lipca do grudnia 2013 r przeprowadzono cykl szkoleń dla 21 osób.

Z dniem 31.12.2013 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle kończy kolejną edycję projektu systemowego pt. „Czas na aktywność w Gminie Jasło” w ramach którego w okresie od lipca do grudnia 2013 r przeprowadzono cykl szkoleń dla 21 osób.

 Uczestnicy Projektu  wzięli udział w treningu kompetencji i umiejętności społecznych, treningu kompetencji rodzinnych, treningu kompetencji życiowych, indywidualnych spotkaniach z doradcą zawodowym, coachingu indywidualnym.

Osoby biorące udział w szkoleniach mogły sprawdzić i zweryfikować swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez wykonywanie różnych zajęć praktycznych i rozwiązywanie przedstawionych zagadnień problemowych związanych z tematyką szkoleń.

Od października rozpoczęła się realizacja kursów zawodowych dla w/w osób tj: florystyka z obsługą kasy fiskalnej, sprzedawca, kucharz z obsługą imprez okolicznościowych, pracownik robót wykończeniowych w budownictwie, operator koparko-ładowarki, operator wózków widłowych, spawacz metodą MIG, MAG, TIG .

Wszyscy uczestnicy kursów i szkoleń otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w zajęciach.

Od stycznia 2014 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle planuje realizację dalszych szkoleń  dla nowych uczestników projektu.


GOPS w Jaśle


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner