Ferie zimowe w szkole i w świetlicy

Dodano: 23.01.2014
A A A
Ferie zimowe rozpoczęły się w tym roku bez śniegu i z temperaturą wiosenną. Aby nie było całkiem nudno szkoła i świetlica w Warzycach zorganizowały zajęcia dla młodzieży szkolnej


Ferie zimowe rozpoczęły się w tym roku bez śniegu i z temperaturą wiosenną. Aby nie było całkiem nudno szkoła i świetlica w Warzycach zorganizowały zajęcia dla młodzieży szkolnej -  zajęcia i różne ciekawe zawody np. sportowe, kulinarne oraz plecienia wikliny papierowej.W dniach 14 i 17 stycznia zajęcia plecienia koszyków odbyły się w świetlicy w Warzycach,  natomiast 20 i 21 stycznia zajęcia odbyły się w Zespole Szkół w Warzycach.

W warsztatach tych uczestniczyła młodzież  w różnym wieku. Każde z przeprowadzonych zajęć w obecności swoich wychowawców oraz opiekuna świetlicy przebiegały w miłej i radosnej atmosferze. Oprócz pięknych koszyków jakie zostały uplecione, młodzież częstowała wszystkich kolorowymi i bardzo smacznymi kanapkami zrobionymi  na zajęciach kulinarnych.

Ferie zimowe w tym roku na pewno nie będą nudne.  Z tych zajęć, które zostały przygotowane tak przez nauczycieli szkoły jak i opiekuna świetlicy w Warzycach,  nasza młodzież wyniosła wiele fantastycznych umiejętności.

Jadwiga ZającCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner