Warsztaty plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka w Trzcinicy

Dodano: 29.01.2014
A A A
„Wnuczek, Babcia oraz Dziadek wyczarują dziś obrazek...” pod takim właśnie hasłem 21 stycznia 2014 r. w świetlicy w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka.


„Wnuczek, Babcia oraz Dziadek wyczarują dziś obrazek...” pod takim właśnie hasłem 21 stycznia 2014 r. w świetlicy w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka.


Dziadkowie i wnuki wspólnie tworzyli wspaniałe obrazki, na których uwiecznili swoje dłonie oraz ramki, które przy pomocy kleju własnoręcznie przyozdabiali cekinami, koralikami, muszelkami, wstążeczkami elementami wyciętymi z kolorowego papieru i brokatem.


Prace plastyczne okazały się nie lada wyzwaniem zwłaszcza dla dziadków, którzy mieli ręce pełne roboty. Dzielnie pomagali wnuczkom i wnukom, a w międzyczasie próbowali dokończyć swoje dzieła.


W tym wyjątkowym dniu dzieci składały życzenia, wręczały kwiaty swoim dziadkom oraz ugościły ich słodkim ciastem i gorącą herbatą. Dzieci były bardzo zadowolone i szczęśliwe, mogąc spędzić popołudniowy czas na wspólnej zabawie z babcią i dziadkiem. Ten miły i niezwykły dzień pozostanie na długo w pamięci zarówno dziadkom jak i wnukom.


Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner