Zimowa Szkoła Małego Aktora

Dodano: 04.02.2014
A A A
O tym, że bycie aktorem nie jest takie proste mogli przekonać się uczestnicy feryjnych zajęć w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Warzycach. Przez dwa tygodnie ferii, dwa razy w tygodniu spotykali się oni na warsztatach poświęconych sztuce teatru.

Dzieci maja różne marzenia, jedno chce zostać w przyszłości  lekarzem, drugie kucharzem, pilotem, modelką  a są też takie, którym marzy się zostać aktorem lub aktorką. Chcą występować na scenie i choć na chwilę poczuć się jak sławy z pierwszych stron gazet. Jednak pozornie praca aktora taka łatwa nie jest, trzeba włożyć w to dużo pracy, swojego czasu i przede wszystkim chęci!
O tym, że bycie aktorem nie jest takie proste mogli  przekonać się uczestnicy  feryjnych zajęć w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Warzycach. Przez dwa tygodnie ferii, dwa razy w tygodniu  spotykali się oni na warsztatach poświęconych sztuce teatru.  Animatorka kultury przygotowała dla dzieci mnóstwo zabaw teatralnych, animacyjnych przeplatanych warsztatami plastycznymi i zajęciami muzyczno – ruchowymi.
Dzieci miały także okazję stworzyć własne kukiełki teatralne, które później wykorzystały w przedstawieniu teatralnym. Wszystkie spotkania przebiegały w atmosferze przyjaźni i współpracy grupowej, uczestnicy poprzez zabawę rozwijali swoją kreatywność oraz aktywność a przy tym świetnie się bawili!

GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner