Niezwykła noc w Zespole Szkół w Trzcinicy

Dodano: 05.02.2014
A A A
Podczas ferii zimowych w Zespole Szkół w Trzcinicy zorganizowana została szalona „Noc bajek”, w której wzięło udział 38 uczniów z klasy III, IV, V, VI. Mali i nieco starsi z radością brali udział w zorganizowanych grach, zabawach, konkursach, wspólnym oglądaniu filmów i czytaniu.


Podczas ferii zimowych  w Zespole Szkół w Trzcinicy zorganizowana została  szalona „Noc bajek”, w której wzięło udział 38 uczniów z klasy III, IV, V, VI.  Mali i nieco starsi z radością brali udział w zorganizowanych grach, zabawach, konkursach, wspólnym oglądaniu filmów i czytaniu.
 
Na początku uczestnicy  „nocówki”  zawiązali „kłębek przyjaźni” i zapoznali się z obowiązującym podczas imprezy kontraktem, a później  wzięli  udział w klasowych potyczkach literackich ( na zwycięską klasę czekał czek ufundowany przez SU), w zawodach sportowych, wspólnym oglądaniu bajek i filmów oraz  czytaniu bajek i fragmentów opowiadań o niesfornym „Mikołajku”. Był też śpiew i taniec.  Uczniowie śpiewali nocne karaoke, a po północy sala gimnastyczna zamieniła się w salę dyskotekową. Była nauka ciekawych układów tanecznych, aerobik, tańce towarzyskie i dyskotekowe. Każde dziecko mogło samo zadecydować,  kiedy położy się spać, wystarczyło głowę przytulić do poduszki i zasnąć.


Po krótkiej nocy uczestników czekała pobudka o 7.30, aerobik, wspólne śniadanie i zabawy literackie do godziny 9.00. Na zakończenie wspólnie spędzonego czasu wszyscy otrzymali dyplom uczestnictwa i upominek ufundowany przez „Grupę Lotos” .


Dla niektórych małych imprezowiczów była to pierwsza noc spędzona poza domem i znakomite przygotowanie do rozłąki związanej ze zbliżającymi się wycieczkami szkolnymi oraz wyjazdami.
Opiekunkami i organizatorkami nocnego spotkania z bajką i literaturą były panie:  Ewa Stopa, Danuta Niemiec,  Zofia Klęba i Barbara Halik.   


                                                                                                                                       E. StopaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner