Różnokolorowe inspiracje papierowe

Dodano: 07.02.2014
A A A
O tym, że w czasie ferii nie musi być nudno przekonali się uczestnicy biorący udział w zajęciach zorganizowanych w drugim tygodniu ferii w Filii GBP oraz świetlicy GOK w Osobnicy.


Dzieci żegnając się ze szkołą i związanymi z nią obowiązkami na dwa tygodnie ferii często zastanawiają się co zrobić z wolnym czasem, aby nie spędzić go siedząc przed komputerem.

O tym, że w czasie ferii nie musi być nudno przekonali się uczestnicy biorący udział w zajęciach zorganizowanych w drugim tygodniu ferii w Filii GBP oraz świetlicy GOK w Osobnicy.
W ofercie tegorocznych ferii znalazły się zajęcia plastyczne, gry,zabawy integracyjne i literackie. Pierwszego dnia uczestnicy poznali technikę zdobienia pergamano, którą wykorzystali do stworzenia kartki walentynkowej dla ukochanej osoby. W kolejnym dniu przekonaliśmy się jaką trudną umiejętnością jest wyplatanie koszyków z tzw. wikliny papierowej. Ze skręconych rurek papieru tworzyliśmy też serca walentynkowe. W kolejnych dniach w świat papierowych fantazji przeniosła nas pani D. Bartuś, którą gościliśmy na naszych zajęciach. Pokazała nam jak można stworzyć coś niezwykłego ze zwykłej kartki papieru. Uczestniczyliśmy również w wycieczce do Teatru Maska i Muzeum Dobranocek w Rzeszowie razem z dziećmi z Szebni , Zimnej Wody oraz Trzcinicy.
 Za wspólnie  spędzony czas dziękujemy  zarówno uczestnikom jak i ich mamom.

                 Filia GBP oraz
                świetlica GOK w Osobnicy
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności