Dla tej Miłości Maleńkiej ...

Dodano: 10.02.2014
A A A
Dla tej Miłości Maleńkiej ... Pod taką nazwą przebiegł III Koncert Kolęd zorganizowany w dniu 2 lutego 2014 r. przez Regionalne Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Parafię w Osobnicy.


Dla tej Miłości Maleńkiej ...  Pod taką nazwą przebiegł III Koncert Kolęd zorganizowany w dniu 2 lutego 2014 r. przez Regionalne Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Parafię w Osobnicy.


Koncert rozpoczęła koncelebrowana msza św. pod przewodnictwem Dziekana ks. Franciszka Motyki. Podczas koncertu zaprezentowały się kolejno: Schola Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Harklowej pod przewodnictwem Pani Agnieszki Kosiba, Chór Parafialny „Antonianum” z Jasła pod dyrekcją Pana Pawła Chłopek, Kapela Ludowa „Trzcinicoki”, której kierownikiem jest Pan Stanisław Marszałek, Chór Męski z Cieklina z prowadzącym Panem Grzegorzem Litwą, Chór Soli Deo z I LO z Jasła pod dyrekcją Pani Moniki Twarduś oraz miejscowi Artyści: Schola „Cecylianki” pod przewodnictwem Pani Anny Sobańskiej, Chór „Cecylianum” którego dyrygentami są Państwo Agata i Mariusz Delikat, Orkiestra Dęta na czele z Panem Prof. Janem Zygmuntem.  Również osobniccy Soliści: Dorota Myśliwiec, Agnieszka Rewiś, Dominika Ulaszek, Aleksandra Brągiel, Katarzyna Ślusarczyk i Krystian Bąk wyśpiewali piękne kolędy, które dały chwałę Panu Bogu oraz przybliżyły nam Jego miłość.
Konferansjerkę profesjonalnie poprowadzili Prezes Stowarzyszenia Pani Lucyna Wątroba i Wikariusz Ks. Andrzej Chmiel.


Na zakończenie koncertu przy akompaniamencie Orkiestry Dętej z Osobnicy pod batutą Pana Profesora Jana Zygmunta głosy wszystkich Chórzystów, Solistów i zebranych wiernych docierały pod same niebiosy śpiewając „Podnieś Rączkę Boże Dziecię”.


W imieniu organizatorów podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy uczestniczyli w tym imponującym "widowisku", począwszy od Gospodarza koncertu Ks. Proboszcza, Ks. Andrzeja, Chórów, Kapeli Ludowej, Orkiestry, Solistów, Gminy Jasło po Gości na czele z Posłami RP Panem Stanisławem Piotrowiczem z małżonką, Panem Bogdanem Rzońcą, Parafian, Radio Via, TV Jasło i portali społecznościowych, gdzie przekazywano informację  o planowanym koncercie, bo przecież to wszystko - jak sama nazwa koncertu głosi - "Dla tej Miłości Maleńkiej"....

Regionalne Stowarzyszenie
Rozwoju Kultury w Osobnicy
                           


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności