TURNIEJ GRY W FIFĘ czyli piłkarska przygoda w bibliotece

Dodano: 20.02.2014
A A A
Niezwykłe emocje towarzyszące zdobywaniu bramek, doping kibiców, perfekcyjne strzały i realistyczny obraz meczu piłki nożnej to wszystko można teraz skojarzyć z … biblioteką.Niezwykłe emocje towarzyszące zdobywaniu bramek, doping kibiców, perfekcyjne strzały i realistyczny obraz meczu piłki nożnej  to  wszystko  można teraz skojarzyć z … biblioteką.    


                                                                                                                                          Od kilku dni w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy trwa TURNIEJ GRY W FIFĘ.  A to za sprawą nowej gry uruchamianej na konsoli PlayStation- FIFA14.   W turnieju bierze  udział  14   graczy.  Codziennie kilku  z nich   rozgrywa   między sobą  mecze.  Każdy ma przypisaną drużynę czyli reprezentację kraju, którą wcześniej wylosował. Ruchy zawodników  na ekranie są bardzo realistyczne, a sama gra uczy myślenia, opanowania i sprytu.   FIFA 14 pozwala na rozegranie  także meczu towarzyskiego, sezonu albo kariery, w trakcie której wcielamy się w menadżera, piłkarza lub grającego trenera. Wybierając swój ulubiony klub, gracze biorą udział w rozgrywkach ligowych, a także pucharach. Jeśli  wyniki są zadowalające, można nawet pokierować reprezentacją. Będąc  jej menadżerem, ustala się taktykę, a także ,,kupuje” zawodników w okienku transferowym.Dodatkowym atutem jest dubbing -  turniej komentują  Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz, którzy użyczają swojego głosu w grze.

   

Gry na PlayStation to kolejny z  pomysłów na spędzenie wolnego czasu w bibliotece.   Nie potrzeba ani dobrej pogody, ani  dobrych sportowych  butów. Zbędna jest piłka, bramki i drużyna. Wystarczy   kilka kliknięć   kontrolerem ruchu  i już jesteśmy na murawie.Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner