Warsztaty Plastyczne „Bałwanek w szklanej kuli” w Trzcinicy

Dodano: 26.02.2014
A A A
Chociaż 18 lutego 2014 r. zimowej aury brak to nikogo nie martwiło, za to w świetlicy w Trzcinicy prawdziwe warunki zimowe. Tego dnia odbyły się warsztaty plastyczne pod nazwą „Bałwanek w szklanej kuli” dla dzieci z oddziału przedszkolnego z Zespołu Szkół w Trzcinicy, którzy wraz z wychowawczynią odwiedziły świetlicę.


Zima może być doskonałym źródłem inspiracji do wykonania oryginalnych, kreatywnych prac, nawet jeśli na dworze nie ma śniegu, tylko można o nim pomarzyć dlatego z łatwością możemy starać się wyczarować zimowy krajobraz.

Chociaż w dniu 18 lutego 2014 r. zimowej aury brak to nikogo nie martwiło, za to w świetlicy w Trzcinicy  prawdziwe warunki zimowe. Tego dnia odbyły się warsztaty plastyczne pod nazwą „Bałwanek w szklanej kuli” dla dzieci z oddziału przedszkolnego z Zespołu Szkół w Trzcinicy im. Jana Kantego, którzy wraz z wychowawczynią odwiedziły świetlicę.

Przedszkolaki zapoznały się z techniką i sposobem wykonania swojej pracy do której wykorzystano: plastelinę (kolor biały), małe szklane słoiczki, wodę i biały brokat. Podczas zajęć dzieci słuchając poleceń instruktora pani Ireny Gorczyca tworzyły piękne, ciekawe, oryginalne, trójwymiarowe prace przedstawiające  zimowy krajobraz.
Warsztaty przyniosły wszystkim wiele zabawy i radości. Dzieci swoje prace zabrały do przedszkola. Za udział w warsztatach małych artystów nagrodzono słodyczami. Organizatorem warsztatów był Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z /s w Trzcinicy - Świetlica w Trzcinicy.I. GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner