Dyskoteka walentynkowa w Niepli

Dodano: 21.02.2014
A A A
W dniu 15 lutego 2014r w sali Domu Ludowego w Niepli odbyła się dyskoteka walentynkowa dla dzieci i młodzieży szkolnej
 
W dniu 15 lutego 2014r w sali Domu Ludowego w Niepli odbyła się dyskoteka walentynkowa dla dzieci i młodzieży szkolnej, która została zorganizowana przez sołtysa wsi Pana Andrzeja Grzebienia oraz wiejską świetlicę. Podczas zabawy w miłej  atmosferze bawiło się 63 osoby.

Na zabawie  organizowane były różnego rodzaju konkursy i zabawy taneczne. W trakcie zabawy uczestnikom  wręczono  pocztę walentynkową wcześniej  wykonaną przez młodzież.


Dla wszystkich uczestników zabawy został przygotowany smaczny poczęstunek. Wszyscy  składają serdeczne podziękowania organizatorowi i sponsorowi Panu Andrzejowi Grzebieniowi, Panu Mariuszowi Wietecha za przygotowanie poczęstunku oraz rodzicom: Pani Jadwidze Szerląg i Panu Grzegorzowi Knapowi za pomoc.
 G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner