SŁODKI KARNAWAŁ – CZYLI ZAPUSTY

Dodano: 03.03.2014
A A A
Dnia 27.02.2014r. w Domu Ludowym w Szebniach odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci.

Dnia 27.02.2014r. w Domu Ludowym w Szebniach odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci. Organizatorem zabawy był GOK Świetlica w Szebniach wspólnie z Sołtysem wsi Panią Ewą Łakomiec.Oprawą muzyczną imprezy zajęli się nasi DJ-e: Kacper i Konrad. Współczesna muzyka dyskotekowa przeplatana była piosenkami, które zachęcały do wspólnej zabawy i ich interpretacji ruchowej, np. „Jedzie pociąg”, „Kaczuszki”, „Chusteczka”.
Słodki poczęstunek przygotowany przez Panie: Ewę Łakomiec, Krystynę Stasik oraz Krystynę Roszkowicz stanowił uzupełnienie zabawy karnawałowej.


W trakcie zabawy uczestnikom towarzyszył dobry nastrój. Impreza dostarczyła dużo pozytywnych emocji.


Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tej zabawy.

Dorota SlezakCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner