Dzień Kobiet w Niepli

Dodano: 13.03.2014
A A A
W niedzielę 02.03.2014r. w sali Domu Ludowego w Niepli odbyła się uroczysta impreza z okazji Dnia Kobiet połączona z zapustami.

W niedzielę 02.03.2014 r. w sali  Domu Ludowego  w Niepli  odbyła się uroczysta impreza z okazji Dnia Kobiet połączona  z  zapustami. Została ona zorganizowana przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz Wiejską Świetlicę.


Na wstępie  przewodnicząca  KGW Pani B. Owsiak  przywitała  wszystkich zebranych gości  oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia paniom z okazji ich święta. Do życzeń dołączył się również  sołtys wsi pan A. Grzebień.Zabawa przebiegała w miłej atmosferze rozmów i wspólnej zabawy przy sowicie zastawionym stole i wspaniale przygrywającej  kapeli ludowej. Dziękujemy wszystkim organizatorom.

G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner