Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej 2014

Dodano: 13.03.2014
A A A
12 marca 2014 r. w Żółkowie przeprowadzono Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.


12 marca 2014 r. w Żółkowie  przeprowadzono Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Do eliminacji gminnych przystąpiło 45 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu gminy Jasło.


Turniej podzielony został na dwa etapy. W pierwszym uczestnicy rozwiązywali test pisemny, którego celem było wyłonienie najlepszych uczniów w każdej kategorii wiekowej. Najlepsi w finale odpowiadali ustnie na pytania. Jury pod przewodnictwem mł. bryg. Ireneusza  Zagórskiego  przeprowadziło turniej i wyłoniło zwycięzców, którzy otrzymali nagrody i pamiątkowe medale oraz dyplomy.Swoją obecnością zaszczycili turniej: Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz,  ks. prałat Wacław Rybka kapelan strażaków, insp. Andrzej Wędrychowicz Komendant Powiatowy Policji w Jaśle, mł. bryg. Ireneusz Zagórski,  mł. bryg.  Piotr Surmacz, prezes ZG OSP Adam Rozmus, Wiceprezes ZG OSP Józef Dziedzic Przewodniczący Rady Gminy Jasło,  komendant gminny Jerzy Sanokowski.


Najlepsi w poszczególnych  kategoriach:
  • szkoła podstawowa:
1.    Mateusz Fiałkiewicz (Szebnie)
2.    Kamil Dziedzic (Niepla)
3.    Patrycja Świszcz (Warzyce)
  • gimnazjum:
1.    Weronika Paprocka (Żółków)
2.    Paweł Marszałek (Trzcinica)
3.    Piotr Zając (Warzyce)
  • szkoła ponadgimnazjalna:
1.    Paulina Paprocka (Żółków)Wszystkim biorącym udział w turnieju składamy serdeczne podziękowania, zwycięzcom gratulujemy  i życzymy powodzenia w rozgrywkach powiatowych.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności