Uczniowie z Opacia na Powiatowym Konkursie Przyrodniczym w Jaśle

Dodano: 02.04.2014
A A A
W dniu 6.03.2014 r. w Gimnazjum nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Jaśle, odbył się VI Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Szkołę Podstawową w Opaciu reprezentowali dwaj uczniowie klasy szóstej Damian Łyszczarz i Michał Śliż oraz uczeń klasy piątej – Mikołaj Szot
W dniu  6.03.2014 r. w  Gimnazjum  nr  1 im.  Św. Jadwigi  Królowej  w  Jaśle,  odbył się VI  Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych.


 
W konkursie uczestniczyło 63 uczniów z 10 szkół podstawowych powiatu jasielskiego. Uczniowie uzyskać mogli  55 punktów za bezbłędne rozwiązanie testu.

Szkołę Podstawową w Opaciu  reprezentowali  dwaj uczniowie klasy szóstej  Damian Łyszczarz i Michał Śliż oraz uczeń klasy piątej – Mikołaj Szot, przygotowywani  do konkursu przez nauczyciela  przyrody Bogusławę Kaletę.

Dwóch naszych uczniów odniosło w tym konkursie sukces.        Najlepszy rezultat osiągnął  Damian Łyszczarz z klasy VI , który zajął  I miejsce,  zdobył  największą liczbą punktów, czyli  53,5 i uzyskał  tytuł laureata.

Drugi uczestnik z naszej szkoły, uczeń klasy VI – Michał Śliż też odniósł sukces , gdyż zdobywając  44,5 pkt., zajął 10 miejsce i uzyskał tytuł finalisty.

W środę 26.03.2014 r., podczas Dnia otwartego w Gimnazjum nr 1 w Jaśle,  odbyło się uroczyste Podsumowanie Konkursów Powiatowych dla szkół podstawowych. Oprócz serdecznych gratulacji , podziękowań i życzenia sukcesów w dalszej nauce, które skierował do młodych ludzi dyrektor Gimnazjum , otrzymali oni pamiątkowe dyplomy i nagrody.

SP w Opaciu


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner