Sukces uczennic SP nr 2 w Osobnicy na I Powiatowym Konkursie „Science Around Us”

Dodano: 03.04.2014
A A A
5 marca 2014 roku w Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbyła się pierwsza edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „SCIENCE AROUND US”, w którym wzięło udział 68 uczniów z 16 szkół podstawowych z powiatu jasielskiego.5 marca 2014 roku w Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbyła się pierwsza edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego  „SCIENCE AROUND US”, w którym  wzięło udział 68 uczniów z 16 szkół podstawowych z powiatu jasielskiego.Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczniowie przygotowali piękne plansze dydaktyczne z zakresu przyrody w języku angielskim. Drugi etap - pisemny - polegał na rozwiązaniu testu. Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów z klas V i VI.  Spośród nich uczennica klasy VI Anna Stygar została laureatką konkursu - zajęła  drugie miejsce zaś Gabriela Stygar, uczennica klasy V została finalistką konkursu.Laureaci  i finaliści  zostali zaproszeni na Dzień Otwarty Gimnazjum nr 1 w Jaśle - 26 marca 2014 r. o godz. 11.00, gdzie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

Kamila KmiotekCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności