Na sportowo

Dodano: 03.04.2014
A A A
Sukcesy drużyny chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Osobnicy w Zawodach Mini – Piłki siatkowej

W sali gimnastycznej  Zespołu Szkół  w Trzcinicy w dniu 28.02.2014 r. odbyły się GMINNE ZAWODY W MINI – PIŁCE SIATKOWEJ W KATEGORII CHŁOPCÓW. W zawodach wystartowało 5 drużyn z terenu gminy Jasło z następujących szkół:  Trzcinicy,  Opacia,  Warzyc, SP nr 1 Osobnica i SP nr 2 Osobnica.  Po rozegraniu meczy systemem „każdy z każdym” I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2  z Osobnicy.

Kolejny sukces miał miejsce w   dniu 12.03.2014 r. W sali gimnastycznej SP nr 4 w Jaśle odbyły się POWIATOWE ZAWODY W MINI – PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW. Startowało 7 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy: I grupa to: SP nr 4 Jasło, SP nr 2 Osobnica, SP Harklowa, SP Nowy Żmigród. Zaś grupa II to: SP nr 2 Jasło, SP Sowina, SP Zarzecze. Po rozegraniu meczy w grupach „każdy z każdym” wyłoniono drużyny, które w dalszej części turnieju rozgrywały mecze „na krzyż”.
SP nr 2 Osobnica – SP nr 2 Jasło   wynik 2:1    
SP Harklowa – SP Sowina wynik 2:1
W meczu o III miejsce SP Sowina – SP nr 2 Jasło  wynik 2:1
W meczu o I miejsce SP nr 2 Osobnica – SP Harklowa   wynik 2:1

W rezultacie po ostrej rywalizacji wyłoniono zwycięzców:
  • I SP nr 2 Osobnica
  • II SP Harklowa
  • III SP Sowina
Ponadto drużyna  chłopców uczestniczyła  w VII FESTIWALU PIŁKI SIATKOWEJ W KATEGORII CHŁOPCÓW, który miał miejsce 21.03.2014 r. w  sali  gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Startowało 7 drużyn: SP nr 2 Jasło,  SP nr 2 Osobnica, SP Zarzecze, SP Sowina, SP Harklowa, SP Dębowiec i SP Przysieki.


Po rozegraniu meczy  wyłoniono zwycięzców:
  • I SP nr 2 Osobnica
  • II SP Sowina
  • III SP Zarzecze

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Turek N., Gacek B., Ulaszek R., Marszałek P., Bara W., Nowak K., Budziak M., Setlak S., Bara Sz. I Jędryczka K.  Marszałek W., Ziomek N. ( kontuzja kolana uniemożliwiła Konikowi Ł. udział w tych rozgrywkach) będzie reprezentować powiat jasielski początkiem kwietnia w Rejonowych Zawodach w Strzyżowie. 

Gratulujemy drużynie chłopców oraz ich trenerowi Januszowi Pruchnikowi i życzymy dalszych sukcesów!

Edyta Godfryd


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności