WIELKANOCNY CZAS

Dodano: 16.04.2014
A A A
Dwa przedświąteczne tygodnie na świetlicy w Żółkowie upłynęły pod hasłem ,,WIELKANOCNY CZAS’’. Uczestnicy na zajęciach plastycznych tworzyli ozdoby świąteczne, a głównym motywem były jajka, które przyozdabiali różnymi metodami i technikami.
Dwa przedświąteczne tygodnie na świetlicy w Żółkowie upłynęły pod hasłem ,,WIELKANOCNY CZAS’’. Uczestnicy na zajęciach plastycznych tworzyli ozdoby świąteczne, a głównym motywem były jajka, które przyozdabiali różnymi metodami i technikami.Do prac wykorzystano min.: cekiny, wstążki i różnego rodzaju ozdoby pasmanteryjne. Jeden z najważniejszych symboli wielkanocnych dekorowali również metodą zwaną decupage-polegającą na przyklejaniu rożnego rodzaju motywów wyciętych z papierowych serwetek . Dzieci nie zapomniały  także o wiosenno-świątecznej dekoracji świetlicy oraz o tematycznej gazetce na której znalazły się ciekawostki o obchodach i tradycjach świątecznych w innych krajach.  Uczestnicy posiali też rzeżuchę i owies, które niedługo pięknie się zazielenią i ozdobią świetlicę. W zajęciach wzięły udział nie tylko dzieci, ale również ich opiekunowie, którzy służyli radą, pomocą i doświadczeniem.


Popołudnia na świetlicy upłynęły w miłej i przyjemnej przedświątecznej rodzinnej atmosferze. A każdy wykonaną przez  siebie pracę mógł zabrać do domu i udekorować nią świąteczny stół lub koszyczek - bo największą satysfakcję i radość dają wykonane własnoręcznie ozdoby. Są one niepowtarzalne i unikatowe, a kupione w sklepie mają to do siebie, że każdy może je mieć.

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT W RODZINNEJ ATMOSFERZE
 Życzą wszystkim czytającym ten tekst:
 uczestnicy zajęć świetlicowych z Żółkowa
         wraz  z instruktorem

J. PawluśCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner