Ozdoby na stół wielkanocny

Dodano: 18.04.2014
A A A
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w bibliotece i świetlicy w Osobnicy odbyły się przedświąteczne warsztaty, w czasie których uczestnicy przygotowywali różne ozdoby na stół wielkanocny, na którym zgodnie z tradycją nie może zabraknąć pisanek, kraszanek, wielkanocnych baranków, itp.


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w bibliotece i świetlicy w Osobnicy odbyły się przedświąteczne warsztaty, w czasie których uczestnicy przygotowywali różne ozdoby na stół wielkanocny, na którym zgodnie z tradycją nie może zabraknąć pisanek, kraszanek, wielkanocnych baranków, itp.
Tak więc myśląc o świętach już od 7 marca rozpoczął się cykl zajęć, podczas których każdy z uczestników według własnego autorskiego pomysłu wykonywał różne ozdoby rozwijając tym samym swoje zdolności artystyczne, estetyczne i manualne.
Wynikiem cotygodniowych spotkań było powstanie oryginalnych kraszanek, pisanek i innych ozdób.

Filia GBP oraz świetlica GOK w Osobnicy
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności