Laureatki konkursów „Moje spotkania z przyrodą”

Dodano: 22.05.2014
A A A
Swój talent na konkursie plastycznym i literackim reprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Szebniach

W dniu 8 maja 2014r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle odbył się finał X Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i V Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego pn. „Moje spotkania z przyrodą”. W konkursie plastycznym wzięło udział 76 uczestników z całego województwa, zaś na konkurs literacki o zasięgu ogólnopolskim wpłynęło 147 prac.

Swój talent na konkursie plastycznym reprezentowały dwie uczennice ze Szkoły Podstawowej w Szebniach: Kamila Gajda i Patrycja Jucha, przygotowane pod kierunkiem Pani Wioletty Zygmunt. Obie artystki zostały uhonorowane zaszczytnym tytułem LAUREATA i otrzymały nagrody. Ich prace można było oglądać na wystawie pokonkursowej podczas finału.


Również w konkursie literackim wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Szebniach z klasy: IV, V i VI, jednak jedynie Kamila Gajda otrzymała nagrodę i tytuł LAUREATA za opowiadanie „Wyprawa w nieznane”, napisane pod okiem Pani Teresy Świszcz.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ZS w Szebniach


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności