Kwitnące drzewko dla Mamy

Dodano: 22.05.2014
A A A
W środę 14 maja w świetlicy w Żółkowie odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem ,,Kwitnące drzewko dla Mamy’’. Zbliżający się Dzień Mamy zainspirował uczestników zajęć świetlicowych z Łask i Żółkowa do wykonania prezentów z tej okazji.

W środę 14 maja w świetlicy w Żółkowie odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem ,,Kwitnące drzewko dla Mamy’’. Zbliżający się Dzień Mamy zainspirował uczestników zajęć  świetlicowych z  Łask i Żółkowa  do wykonania prezentów z tej okazji.


Kwiaty to zawsze miły i uniwersalny prezent-każda kobieta je lubi. Ale wykonane własnoręcznie przez dziecko drzewko obsypane kwiatami, to wyjątkowy i oryginalny podarunek. Do jego zrobienia warsztatowi cze włożyli mnóstwo pracy, cierpliwości, zaangażowania i serca - bo to przecież dla mamy. Z bibuły, kolorowego papieru, patyczków,  gipsu i pasmanteryjnych ozdób powstały wspaniałe prezenty w postaci kwitnących drzewek.
Pamiętajmy o naszych kochanych Mamusiach nie tylko od święta, ale każdego dnia, bo to One dbają o nas i sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi.
                                  O, najdroższa moja Mamo.
                                   Jakie złożyć Ci życzenia?  
                                   Niechaj zawsze szczęście samo
                                    Życie Twoje opromienia.
                                       Niechaj nigdy nie zasmuci
                                      Żadna troska Twego czoła.
                                   W gronie dzieci jak najdłużej
                                    Żyj szczęśliwa i wesoła.


WSPANIAŁYM    MAMUSIOM   NA CAŁYM  ŚWIECIE WSZYSTKIEGO  NAJLEPSZEGO
ŻYCZĄ UCZESTNICY ZAJĘĆ  ŚWIETLICOWYCH Z ŁASK I ŻÓŁKOWA


J.PawluśCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner