Święto Szkoły w Niepli

Dodano: 27.05.2014
A A A
W niedzielę, 25 maja 2014 r. w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Niepli odbyło się Święto Szkoły. Uroczystość rozpoczęła msza św. dziękczynna za dar kanonizacji Jana Pawła II – patrona szkoły, z udziałem chóru parafialnego „Martinus”.
W niedzielę, 25 maja 2014 r. w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Niepli odbyło się Święto Szkoły. Uroczystość rozpoczęła msza św. dziękczynna za dar kanonizacji Jana Pawła II – patrona szkoły, z udziałem chóru parafialnego „Martinus”.
Uczniowie oddziału przedszkolnego oraz starszych klas zaprezentowali piękny program artystyczny, w którym upamiętnili rocznicę urodzin Ojca Św., uczcili jego pamięć, a także obiecali, że zrobią wszystko, aby być godnymi Jego wielkiego imienia.
W uroczystości wzięli udział rodzice, nauczyciele, mieszkańcy Niepli oraz okolicznych wsi, a także zaproszeni goście. Na uroczystość przybyła również delegacja dzieci, nauczycieli wraz z dyrektorem z zaprzyjaźnionej szkoły ze Stępiny, która również nosi imię Wielkiego Polaka św. Jana Pawła II.

SP w NiepliCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner