Serca dla naszych Mam

Dodano: 27.05.2014
A A A
17 maja 2014 r w Zespole Szkół w Warzycach odbyły się zajęcia plastyczne w których uczestniczyli uczniowie klasy II gimnazjum. Zajęcia te zorganizowane zostały z okazji zbliżającego się „Dnia Matki”.


17 maja 2014 r w Zespole Szkół w Warzycach odbyły się zajęcia plastyczne w których uczestniczyli uczniowie klasy II gimnazjum. Zajęcia te zorganizowane zostały z okazji zbliżającego się „Dnia Matki”.


Uczniowie uczestniczący w tych warsztatach wykonali dla swoich Mam wspaniałe serca, które następnie zostały pomalowane, pięknie i kolorowo ozdobione. Uczestnicy zajęć włożyli w swoje prace mnóstwo  starań. Każde z wykonanych  serc oddawało miłość i szacunek dla swojej mamy. Zajęcia plecienia wikliny papierowej zostały zorganizowane przez Panią Lidię Witkowską, pedagoga Zespołu Szkół w Warzycach, a prowadziła je Jadwiga Zając pracownik świetlicy w Warzycach. Te zajęcia jak i inne np. decupage sprawiają dużo satysfakcji wszystkim, którzy biorą w nich udział, dlatego tak chętnie uczestniczą, cóż trudno się dziwić gdyż  odbywają się zawsze w miłej atmosferze i zawsze coś nowego z nich wynoszą.


J. Zając  Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności