Kolejne sukcesy naszych uczennic

Dodano: 28.05.2014
A A A
XIX Wojewódzki Festiwal Piosenki w Miejscu Piastowym został rozstrzygnięty. Dla Zespołu Szkół w Warzycach i Zespołu Szkół w Szebniach to kolejne wyróżnienie, które można dopisać do długiej listy sukcesów wokalnych uczennic prowadzonych przez Panią Wiolettę Zygmunt. Mowa tu o Oliwii Hap – uczennicy Zespołu Szkół w Szebniach oraz Paulinie Pawluś – uczennicy Zespołu Szkół w Warzycach.XIX Wojewódzki Festiwal Piosenki w Miejscu Piastowym został rozstrzygnięty. Dla Zespołu Szkół  w Warzycach i Zespołu Szkół w Szebniach to kolejne wyróżnienie, które można dopisać do długiej listy sukcesów wokalnych uczennic prowadzonych przez Panią Wiolettę Zygmunt. Mowa tu o Oliwii Hap – uczennicy Zespołu Szkół w Szebniach oraz Paulinie Pawluś – uczennicy Zespołu Szkół  w Warzycach.

14. maja br. W Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyła się uroczysta Galka laureatów i wyróżnionych w poszczególnych kategoriach wiekowych. W festiwalu wzięło udział 47 wykonawców, którzy prezentowali swoje umiejętności wokalne w wybranych przez siebie utworach w kategoriach: grupa przedszkolna, szkoła podstawowa – klasa I-III oraz klasa IV-VI, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna i zespoły wokalne.Jury, pod przewodnictwem Pani Małgorzaty Walaszczyk-Faryj, oceniło dykcję i emisję głosu, dobór repertuaru do możliwości wokalnych i wiekowych wykonawców, oryginalność prezentacji oraz ogólny wyraz artystyczny prezentowanych utworów.


Po przesłuchaniu solistów i zespołów nagrodę główną w kategorii szkoła podstawowa – klasa IV-VI otrzymała Paulina Pawluś, uczennica klasy V Zespołu Szkół w Warzycach za wykonanie piosenki „Szkolny horror”.


W kategorii gimnazjum nagroda główna przypadła Oliwii Hap uczennicy klasy II Zespołu Szkół w Szebniach, która piosenką „Dworzec” wyśpiewała sobie to zaszczytne miejsce.


Należy dodać, że w każdej kategorii wiekowej przyznano tylko nagrodę główna i wyróżnienie.

Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy kolejnych sukcesów.

Zespół Szkół w Warzycach
Zespół Szkół w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności