Dzień Mamy w świetlicy w Żółkowie - spotkanie trzech pokoleń

Dodano: 30.05.2014
A A A
Uczestnicy zajęć świetlicowych z Żółkowa zaprosili 27 maja swoje mamy na uroczysty podwieczorek z okazji ich święta. A mamy uczestników, zaprosiły swoje mamy. I tak spotkały się trzy pokolenia - dzieci, mamy i babcie.
Uczestnicy zajęć świetlicowych z Żółkowa zaprosili 27 maja swoje mamy na uroczysty podwieczorek z okazji ich święta. A mamy uczestników, zaprosiły swoje mamy. I tak spotkały się trzy pokolenia-dzieci, mamy i babcie.Dzieci przygotowały krótki występ na cześć mam, który zakończył się gromkim odśpiewaniem ,,sto lat'. Następnie zostały wręczone mamusiom ,,kwitnące drzewka', które zostały wykonane  wcześniej na warsztatach plastycznych. Zaraz potem  na stole pojawiły się smakołyki w postaci ciasta, słodyczy, kawy, herbaty i napojów. A na koniec lody z bitą śmietaną.
Miło spędzone popołudnie upłynęło na wspomnieniach i opowieściach o przygodach z dzieciństwa.Wiele sekretów skrzętnie skrywanych wyszło na jaw - śmiechu było co niemiara. Mamy i babcie zadowolone i uśmiechnięte pochwaliły dzieci za pomysł zaproszenia Ich razem i za wspaniałe popołudniowe spotkanie.


J.PawluśCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności